O nas

agencja badawcza Generic.com.plWitamy serdecznie na stronie agencji badawczej GENERIC.
Zajmujemy się przede wszystkim doradztwem i konsultingiem dla firm i przedsiębiorstw, w celu osiągania przez nie coraz lepszych efektów działalności. Prowadzimy wszelkiego rodzaju badania rynku i opinii, analizy danych, sondaże, specjalistyczne badania cati, oraz wiele innych działań mających za zadanie poprawę efektywności działania przedsiębiorstwa.

Doradzamy w zakresie pozyskiwania środków z Funduszy Strukturalnych UE, przy czym jednocześnie prowadzimy badania ewaluacyjne wszystkich projektów finansowanych z środków unijnych. Tworzymy profesjonalne bazy danych biznesowych. Zajmujemy się także działaniami promocyjnymi i marketingowymi.

Jednym słowem nasza agencja badawcza jest w stanie zaoferować kompleksową obsługę każdego przedsiębiorstwa.

Nasi klienci to przede wszystkim firmy i przedsiębiorstwa, aczkolwiek z wielu naszych usług korzystają także lokalne jednostki samorządowe, Powiatowe Urzędy Pracy, czy też inne instytucje pożytku publicznego.

Nasza szczegółowa oferta jest tutaj bardzo rozbudowana i rozległa. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, przez co za każdym razem możemy odpowiednio dopasować zakres działań do wymagań konkretnej sytuacji. Dzięki naszym działaniom, takim jak badania rynku, czy też analiza danych pozyskanych w czasie przeprowadzania badań, każda firma będzie mogła zoptymalizować wszystkie swoje działania, oraz zarządzanie posiadanymi zasobami, co przełoży się na osiągane przez nią wyniki biznesowe.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wszystkimi szczegółami naszej oferty, zaś w razie zainteresowania naszymi usługami doradczymi, badawczymi czy też marketingowymi, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego. Z całą pewnością uda nam się dopracować plan współpracy z każdym klientem a to przecież najważniejsze.

Podstawą każdego sukcesu jest dobre zarządzanie.