Chirurg online. Profesjonalna diagnostyka online

Telemedycyna

Chirurg online jest nowością na rynku usług medycznych. Sprawdź, w jaki sposób wejść do poradni online i uzyskać poradę specjalisty chirurga. Proste rozwiązania i szybkie efekty, to wynik działań wielomiesięcznej pracy twórców haloDoctor – platformy dla pacjentów i lekarzy.

 

Najwyższa jakość zdalnych wizyt

 

Jeśli chcesz skonsultować z lekarzem chirurgiem:

  • zmiany i przekształcenia znamion, pieprzyków, wykwitów,
  • wyniki Twoich badań wzbudzają niepokój np. po biopsję tkanek miękkich,
  • przygotowania do zabiegu lub operacji,
  • proces powrotu do zdrowia w okresie rekonwalescenci i lekoterapii;

zrób to wygodnie z haloDoctor. Chirurg online czeka na Ciebie na wygodnej platformie, szybka rejestracja z domu, z biura a nawet poza granicami kraju jest otwarta 24h przez 7dni w tygodniu.

 

Przeczytaj, co możesz uzyskać, dzięki e-Wizycie

 

Wizyta z chirurgiem online zapewni Ci: komfort, rzetelna informacje lekarską, bezpieczeństwo danych medycznych, interpretację wyników badań oraz wszelkie potrzebne porady. Dodatkowo możesz także otrzymać e-Recepty oraz e-Zwolnienia, jeśli Twój stan zdrowia będzie wymagał leków z przepisu lekarza lub nie będziesz w stanie pójść do pracy.

 

Wizyta w gabinecie online funkcjonuje na takich samych prawach, jak wizyta w gabinecie stacjonarnym jest tylko ograniczona przez zdalną formę prowadzenia: czat, telerozmowę, konsultację wideo. Prześlij do specjalisty zdjęcia lub skany Twojej dokumentacji medycznej – przez okno czatu, aby lekarz mógł prowadzić Twoją diagnostykę w oparciu o kluczowe elementy dotyczące Twojego stanu zdrowia – przebyte wcześniej choroby, wypisy ze szpitala, badania laboratoryjne, opinie lekarskie.

 

Lekarze praktykujący przez haloDoctor prowadzą swoją działalność w oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie, jak również na podstawie prawa do wykonywania zawodu lekarza. Wizyta online jest ograniczona tylko ze względu na brak badań przedmiotowych.

 

haloDoctor rejestracja

 

Zapisz się do lekarza specjalisty. Z zakładki specjalizacje wybierz chirurgię, a następnie lekarza, z którym chcesz się spotkać na wizycie online. Po wyborze daty oraz wizyty możesz przejść do wypełniania danych medycznych oraz personalnych – nie pomijaj żadnych istotnych faktów, jeśli chcesz otrzymać e-Zwolnienie, pamiętaj, aby uzupełnić NIP pracodawcy, adres zamieszkania oraz PESEL. Po wypełnieniu wszystkich informacji otrzymasz maila z linkiem. Klikając w link – potwierdzisz wizytę i będziesz mógł zapłacić za e-Konsultacje. Chirurg online będzie czekał w umówionym dniu na kontakt z Tobą.

 

Proste i szybkie porady i konsultacje to przyszłość opieki medycznej – korzystaj z nich już dziś dzięki haloDoctor!

 


haloDoctor.pl – Chirurg online. Diagnoza lekarska online. Lekarz online. eRecepta. Konsultacja chirurgiczna online. Porada chirurga online. e-Zwolnienie.