Kolportaż materiałów reklamowych

Skuteczność kolportażu materiałów reklamowych prowadzonego przez przygotowane do tego odpowiednio hostessy, została już dawno temu potwierdzona, wobec czego, na dzień dzisiejszy, w wielu przypadkach jest to jedno z lepszych rozwiązań jeśli chodzi o promocję produktów oraz usług. Rzecz jasna wszystko jest tutaj zależne od tego, co będziemy promować, bowiem niektóre produkty trzeba promować poprzez dystrybucję ulotek na adresy osób, które mogłyby być zainteresowane konkretnym produktem, zaś niektóre są tak powszechne i popularne wśród większości ludzi, iż promocja na stoiskach w supermarketach jest tutaj bardzo skutecznym sposobem reklamy. Wysoką skuteczność posiadają też badania mystery shopping, które pozwalają skontrolować jakość oferowanych usług, oraz poziom obsługi klienta.

Przede wszystkim, w tym przypadku, za efektywność odpowiedzialne są hostessy zajmujące się promowaniem konkretnego produktu oraz przedstawianie klientom jego wszystkich zalet. Chodzi nam o to, iż w przypadku kiedy hostessa będzie odpowiednio wyszkolona i dobrze będzie wywiązywała się ze swoich obowiązków, mamy o wiele większe szanse na poprawną promocję produktu bądź usługi, które to działanie będzie przekładać się bezpośrednio na sprzedaż. Dlatego też, prowadzony przez hostessy kolportaż materiałów reklamowych charakteryzuje się stosunkowo wysokim poziomem efektywności. Musimy tutaj także podkreślić, iż w tym szczególnym przypadku, dzięki dobremu przeszkoleniu hostess, na swoich stanowiskach, możliwe osiąganie o wiele wyższej wydajności reklamy niż w wielu innych przypadkach a to przecież kwestia zdecydowanie najważniejsza.

Oferujemy wynajem personelu na tego typu kampanie promocyjne, oraz generalnie całą, kompleksową ich obsługę. Nasze hostessy są bardzo doświadczone, a przede wszystkim wiedzą w jaki sposób przykuć uwagę klientów, aby zainteresowali się przedmiotem promocji. Nasze ceny nie należą do najwyższych, aczkolwiek szczerze musimy przyznać, iż nie są też najniższe, jednakże oferujemy tutaj specjalne, atrakcyjne zniżki i rabaty dla stałych klientów.