Medyczne bazy danych

Oferujemy także profesjonalnie przygotowane bazy aptek, które podobnie jak bazy lekarzy swoje zastosowanie znajdują głównie w przemyśle farmaceutycznym, gdzie służą jako podstawa przy budowaniu kanałów dystrybucji nowych lekarstw i medykamentów. Jest to więc drugie z najważniejszych narzędzi menadżera (tuż po aplikacjach dedykowanych) w przemyśle farmaceutycznym, dzięki któremu może on wydajnie zarządzać całym przedsiębiorstwem i zapewniać sprzedaż na odpowiednio wysokim poziomie.

Musimy tutaj także podkreślić, iż tworzone przez nas bazy aptek zawierają zawsze wszystkie najważniejsze, szczegółowe informacje na temat poszczególnych placówek, dzięki czemu menadżerowie dostają do ręki w pełni profesjonalne narzędzia, które w połączeniu z bazami lekarzy i oprogramowaniem dedykowanym będą tutaj podstawą w procesach decyzyjnych w przedsiębiorstwach farmaceutycznych. Wartym naszej uwagi jest także fakt tego, iż podobnie jak w przypadku baz lekarzy gwarantujemy tutaj bezpłatne dwuletnie aktualizacje każdej sprzedanej bazy aptek.

Zapraszamy do naszego sklepu online, gdzie zajmujemy się dystrybucją konkretnych, gotowych już baz danych. Przede wszystkim będą to profesjonalnie przygotowane bazy medyczne aczkolwiek znajdują się w naszej ofercie także inne bazy danych, a w szczególnych sytuacjach na życzenie klientów jesteśmy w stanie przeprowadzić odpowiednie badania które maja na celu budowę zupełnie nowej bazy danych, a co więcej będziemy mogli zagwarantować państwu odpowiednie bezpieczeństwo jeśli chodzi o poprawność informacji zawartych w naszych bazach danych, bowiem wszystkie dane są tutaj weryfikowane telefonicznie przez nasz call center, co tylko dodatkowo podnosi wartość dystrybuowanych przez nas baz danych.